• EN

  • UA

"I, якщо даром отримали, маємо даром іншим давати, аби не стати невдячним рабом, що заховав свій талант у землю. Інакше на нас чекає небезпека вічного покарання, а з цього випливає, що ми ще більше зобов’язані вдячністю тому, хто приймає, ніж тому, хто дає"

/ Артемій Ведельський /

Про нас

Камерний хор «ВОСКРЕСІННЯ» (м. Івано-Франківськ) створено восени 2009 року.Диригент — Володимир Рудницький.Колектив працює при Народному домі «Княгинин» Департаменту культури Івано-Франківської міської ради. Щонеділі і кожного релігійного свята хор Воскресіння супроводжує своїм співом Літургії в Архікатедральному соборі Воскресіння христового УГКЦ.

Місія та цінності

Основним завданням колективу є активна популяризація та відновлення української духовної музики, кращих шедеврів М. Дилецького, М. Березовського, А. Ведельського, М. Леонтовича, К. Стеценка та інших безцінних скарбів хорової культури, які дуже активно заборонялись впродовж радянської доби і ще сьогодні залишаються нам такими маловідомими.

За свою невелику історію хор провів більше 200 концертів на різноманітних сценах багатьох міст Європи. Співав у сімох столицях європейського простору і двічі став лауреатом на міжнародних конкурсах хорової музики у Варшаві та Білостоку (Польща). Брав участь у численних міжнародних і всеукраїнських фестивалях. У 2012 році хор Воскресіння супроводжував співом Божественну Літургію, яка служилась за головним престолом найбільшого християнського храму світу — Базиліки святого Петра у Ватикані (Італія). Колективом записано 4 CD.

Ми в соцмережах 

* підпишіться на наші сторінки в соцмережах і не пропустіть жодних подій за участю нашого колективу

Артисти хору молоді талановиті музиканти, випускники і студенти музичних закладів вищої освіти України та Польщі. В колективі співають солісти Івано-Франківської обласної філармонії, Івано-Франківського Національного академічного ансамблю пісні і танцю Гуцулія та Львівського національного театру опери та балету.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

У майбутньому колектив сподівається на ще багато великих досягнень на нелегкій ниві творчості та відновлення духовної музики України.